Zhejiang Shuanglin Jiate Metal Technology Co., Ltd

groothandel zilver gecoate kabelafscherming isolatie aluminium strip

Home » Producten » aluminum Strip » groothandel zilver gecoate kabelafscherming isolatie aluminium strip

Groothandel zilver gecoate kabel afscherming isolatie aluminium strip

Snelle details


Grade: LLDPE
Dikte: 0.2mm, 0.3mm, 0.20mm-0.30mm
Breedte: 17mm-600mm, 17mm-600mm
Toepassing: kabelafscherming
Oppervlaktebehandeling: Coated
Legering of niet: is legering
Temper: O - H112
Ultieme sterkte (≥ MPa): 50MPA
Verlenging (≥%): 20
Lengte: 2050m, 2100m
Kleur: zilver aluminiumkleur
Legering: 8011,1145,
ID: 76mm, 152mm
Kern: plastic kern, ijzerkern (voor grote rol)

Productomschrijving


1). Ruw materiaal voor aluminium: aluminiumlegering 8011,1145, gelamineerd met LLDPE, isolatiemateriaal

Toepassing 1.Goed isolatiemateriaal, op grote schaal te gebruiken voor kabelafscherming, voor optische kabel, telefoonkabel, telecommunicatiekabel enzovoort.

2.Can worden gebruikt als waterbestendige materialen.

3.SGS-certificering.

2). Aluminiumstrip Testrapport

NaamBreedteDikteSpanningtreksterkteRek bij breuk
(Mm)(Mm)(N)(MPa)(%)
AL + LLDPE170.209267.7875.64823.313
AL + LLDPE300.209504.580.46324.751
AL + LLDPE420.209701.279.88218.598
PE + AL + PE280.252474.6467.26821.088
PE + AL + PE700.31233.1158.7224.061
PE + AL + PE500.3868.8757.92521.694
PE + AL + PE300.3532.9959.22118.454

3).Specificaties van aluminium strip:

specificaties:
NaamEnkelzijdig aluminium dubbel gecoat met PE
aluminium1145 / 1060 / 8011
Dikte150μ-600μ
Breedte17mm-600mm
ID (binnendiameter)53.5mm / 76mm / 102mm / 150mm
(2.1in / 3.0in / 4.0in / 5.9in)
ID-materiaalKunststof of metaal
OD (buitendiameter)500-900mm
Lengte1000m-2050m
KleurZilver / Groen / Blauw
Verpakking1.Carton, zet dan op een multiplex pallet
2. Binnen plastic zak, buiten-karton, vervolgens op een multiplex pallet
NaamDubbelzijdig aluminium dubbel gecoat met PE
aluminium1145 / 1060 / 8011
Dikte200μ-600μ
Breedte17mm-600mm
ID (binnendiameter)53.5mm / 76mm / 102mm / 150mm
(2.1in / 3.0in / 4.0in / 5.9in)
ID-materiaalKunststof of metaal
OD (buitendiameter)500-900mm
Lengte1000m-2050m
KleurZilver / Groen / Blauw
Verpakking1.Carton, zet dan op een multiplex pallet
2. Binnen plastic zak, buiten-karton, vervolgens op een multiplex pallet

FAQ


1.Hoe zit het met de productiecapaciteit van uw bedrijf?
Onze productiecapaciteit is 2000 / per jaar. We hebben 3 gelamineerde machine, 2 snijmachinelijn en 2 droogkamer.
2. Hoe zit het met de bedrijfsgeschiedenis?
We hebben meer dan 16 jaar ervaring met het produceren van aluminium-mylar-tape. Een zeer technische medewerker zal ondersteuning bieden voor ons product.
3. Heeft uw bedrijf testapparatuur?
Ja. We kunnen de trekspanning, spanning, dikte, breedte enzovoort testen.
4. Wat is uw fabrieksgrootte?
We hebben 1000-3000 vierkante meter van het fabrieksgebied.
5.Wat is het type aluminiumlegering?
Het type aluminiumlegering is 1235-0,8011.
6.Wat is de normale breedte van uw producten?
We kunnen producten met een breedte tussen 6mm-1000mm.
7.Wat is de kern van uw producten?
We hebben 4 soorten ID: 38MM, 50MM, 76MM, 152MM.
8.Waarom moet u bij ons kopen, niet bij andere leveranciers?
Ons team heeft 16 jaarervaring, die aan 40-landen verkoopt, wij zijn zeer ervaren in internationale zaken; we weten dat een geschikte prijs en tijdige levering de twee belangrijkste punten zijn; wij leveren goede service in plaats van alleen producten.
9.Hoe kunnen we vertraging voorkomen?
tijdige levering is erg belangrijk voor onze onderneming; zodra we de tijd beloven, zouden we het doen; als we falen zouden we verantwoordelijkheid nemen, korting krijgen of zelfs luchtvracht!
10.Wat is de schaal van uw bedrijf?
We hebben 35-mensen in ons bedrijf. En onze productiecapaciteit is 2000 / per jaar.